Ieškome socialinio darbuotojo (-os)

Kviečiame prasmingam darbui sėkmingoje asociacijoje. Galimybė socialiniam darbuotojui (-ai) prisijungti prie „Vilniaus lietaus vaikai“ komandos. 

Užtikrinsime išsamius mokymus ir nuolatinį tobulėjimą profesinėje srityje, pagarbą Jūsų asmenybei, laikui ir poreikiams. Žadame įdomią kasdienybę, patogias darbui sąlygas, palaikančius kolegas ir atvirumą Jūsų idėjoms. Prisitaikysime, jei norėtumėte dirbti nepilną darbo dieną.

Užduotys ir atsakomybės:

Jūsų darbo tikslas – atidus rūpestis centro lankytojų poreikiais, siekiant įgyvendinti soc.globos ir soc. reabilitacijos tikslus.

Šiame darbe pirmiausia susipažinsite su centro lankytojais, mūsų darbuotojų ir savanorių komanda, sužinosite daug informacijos, išmoksite visko, ką mokame mes, o tuomet pasirūpinsite projektų dokumentacija, pritaikysite savo socialinio darbo įgūdžius tiesiogiai, konsultuosite centro lankytojų šeimos narius ir globėjus.

Darbo užmokestis 1200,00 – 1300,00 Eur/mėn. į rankas. 

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą socialinio darbo srityje ir sėkmingos panašaus darbo patirties. Vertintume, jei turite užsienio kalbų įgūdžių. Jei dirbate atsakingai, bendraujate profesionaliai, esate tikras komandos narys – bendradarbiaujantis, geros nuotaikos, besidomintis savo darbu ir siekiantis tapti tikru savo srities profesionalu – siųskite savo CV el. p. info@vilniauslietausvaikai.lt. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Skip to content